Theresia Hvorslev inramad skulptur
2020-04-06
756181
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
THERESIA HVORSLEV, skulptur i monter, i form av fjäder, signerad samt daterad -86, ramens mått ca 30x30, fjäderns längd ca 16 cm
Ej examinerad ur ram