Buddha Kina 1900-tal
2020-04-04
756178
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BUDDHA, Kina, 1-par, slutet av 1900-talet, porslin, omärkta , höjd ca 20 cm
Smärre slitage