Ask
2020-03-31
756047
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
ASK med lock, silver/800, punsad och driven dekor, lockkopp i form av blommor, spår av invädnig förgyllning, höjd ca 11, diameter 16,5 cm, vikt ca 492 g
Borttagna mästarstämplar