Peter Dahl litografi
2020-04-04
755921
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019):Ur Fredmans epistlar, signerad, färgltiografi, ca 43x30 cm