Vicke Lindstrand, Kosta, vaser
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VICKE LINDSTRAND, 3 st, 1960 tal, bestående av vas, "Sjögräs", klarglas med grön dekor, signerad: Kosta LH 1803, höjd ca 20 cm, vas "Mykene", klarglas med invändig grön dekor samt graverad fisk, signerad: Kosta LG 348 D, höjd ca 20 cm, vas med bruntonat glas signerad Kosta LH öjd ca 23 cm
Smärre bruksslitage, mindre repor
755874
2020-04-04