Kaffeservis silver
2020-04-06
755775
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KAFFESERVIS, 3 dlr, silver, svenska importstämplar, 1900-talet sförsta hälft, kaffekanna höjd 21,5 cm, sockerskål höjd 6,5 cm, gräddkanna höjd 8 cm, total vikt 734 g
Framstår i gott skick