Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
B KOFOD LARSEN, soffa, OPE, 1960-tal, svart skinnklädsel, lösa plymåer, underrede fanérat i valnöt, längd ca 190 cm
Brukslitage
755768
2020-03-30
Gör en kostnadsfri värdering här