Slaglåspistol
2020-05-24
755708
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-talets mitt, stämplad AF för Auguste Francotte, boxlås, avskruvbar pipa, skuren kolv, längd ca 19,5 cm
Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar