Axel Olson färglitografi
2020-03-30
755578
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
AXEL OLSON (1899-1986): Interiör och exteriör, signerad Axel Olson, numrerad 57/125, färglitografi, bildmått 26x19,5 cm
något gulnad