Oljemålning 1800-tal
2020-03-31
755508
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ceres, efter original av Erasmus Ceder Quellinus (1634-1715), olja på pannå, ca 37x31 cm
Något slagen pannå