SKRIVSCHATULL
2020-04-04
755459
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKRIVSCHATULL, 1920/30-tal, art deco, rotfanér samt intarsiadekor, höjd ca 15, 35x23 cm
Bruksslitage