Royal Copenhagen Musselmalet
2020-04-07
755431
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROYAL COPENHAGEN, 5 dlr, Musselmalet, bestående av,
1 kanna (16), 1 mjölkkanna (60), 1 miniatyrkopp (530), 1 kanna (763/spricka, lagningar), 1 lockterrin (23, skador/äldre lagningar)
skador, lagningar, andra samt tredje sortering