Akvarell Kina
2020-03-30
755376
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AKVARELL, på papper, Kina, 1900-talets andra hälft, motiv av blommor, sigill, ca 67x35 cm
Veck