Bengt Lindström färglitografi
2020-04-03
755340
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 29/60, färglitografi, ca 50x67 cm
Löst blad