Jan Naliwajko
2020-04-03
755293
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (1939-2017): Komposition, olja/blandteknik på duk, signerad J Naliwajko, daterad 1985, ca 80x58 cm