Byrå sengustaviansk stil
2020-03-29
755248
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, bemålad, 1900-talets början, sengustaviansk stil, tre lådor, fasade hörn med kannelyr, höjd ca 90, 87x47 cm
Senare bemålning, listdel saknas, stötskador