Madeleine Pyk litografi
2020-04-02
755179
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Motiv med serverat bord, signerad samt numrerad 1430/5000, litografi, ca 56x40 cm