Taklampa
2020-04-04
755036
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, 1940/50-tal, 5 ljuspunkter, stomme i patinerad metall, kupor i färgat glas, höjd ca 54, diameter 56 cm
Funktionen garanteras ej, smärre slitage