Fåtöljer 1900-talets andra hälft
2020-03-30
755017
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, kromad stomme, lös sittdyna, klädsel i brunt läder, etikettmärkning, sitthöjd ca 38, höjd 75 cm
Brukslitage, märken