Oidentifierad konstnär
2020-04-03
754989
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med blommor, tidigt 1900-tal, olja på duk, ca 73x81 cm