Anna Palm, Vinterlandskap
2020-04-05
754981
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Vinterlandskap, signerad Anna Palm, akvarell på papper, 27x34 cm
uppklistrad på pannå