Takampel empirestil
2020-03-31
754953
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKAMPEL, empirestil, troligen Frankrike, 1900-tal, mässing, 10 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 77, diameter 75 cm
Skador