GARDINOMTAG:
2020-04-05
754951
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GARDINOMTAG: ett par, nyrenässansstil, 1800-talets slut, förgyllda, märkta H. DANDOIS, höjd 18 cm