Industribordslampa
2020-04-05
754873
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1930/40-tal, skärm och ben i grönlackerad metall, arm och fot i förkromad metall, höjd ca 37 cm
mindre slitage