Andreas Wargenbrant brons
2020-03-30
754837
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), grönpatinerad brons, skyltmärkt och numrerad W 14/25, höjd ca. 40, 40x40 cm
Repor, slitage, vätska inuti skulpturen