Angelica Wiik
2020-03-28
754827
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Plejaderna", signerade Angelica Wiik, 251/290, färglitografi med glitter, bladmått ca 83x59 cm
Oramad