Angelica Wiik litografi
2020-03-28
754825
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 194/290, ca 58,5x40 cm,
Oramad