Bordslampor
2020-04-01
754771
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPOR 2 st, 1900-tal , mässing, resp mäsing och porslin höjd ca 44 resp 20 cm inkl. fattning
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Bruksslitage, skärmar saknas