Lisa Larson väggrelief
2020-04-02
754709
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LISA LARSON, relief, Gustavsberg, "Katt" ur serien "Unik" glaserat stengods, ateljeproduktion 1962-1967, signerad Lisa L, mått ca ca 22x23 cm
Smärre slitage