Taklampa 1900-talets senare del
2020-04-01
754616
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
TAKLAMPA, 1900-talets senare del, glas, elektrifierad, höjd ca 45 cm
Mindre nagg