Böhlmarks
2020-04-01
754592
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BÖHLMARKS, bordslampa, 1950-tal, mässing, skärm i svartlackerad plåt, stämpelmärkt 15528, höjd ca 50 cm
Fungerar enligt uppgift, senare lackerad skärm, smärre slitage