Golvlampa
2020-04-02
754573
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, barockstil, 1900-talets andra hälft, svarvad och skuren samt försilvrad, med skärm i textilt materaial, höjd (med skärm) ca 188 cm
Funktionen garanteras ej, slitage