Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SYBORD, 1900-tal, Karl Johan-stil, fanérat i mahogny, lyrfot, med inredning, svarvad dragknopp, höjd ca 75, 52x38 cm
Ytskador, nyckel och nyckelbussning saknas
754451
2020-03-27