Skrivbordslampor
2020-03-31
754367
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORDSLAMPOR (4) 1900-talets andra hälft, lacerad metall, längd ca 90 cm,
Funktionen garanteras ej, möjligen ej kompletta, bruks och åldersrelaterat slitage