Silver
2020-04-08
754357
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BESTICK, ca 57 dlr, silver, omkring 1900-talet, bestående av: 21 teskedar, 8 gafflar, 5 knivar, 23 matskedar, vikt exklusive delar med rostfria blad ca 1386 g
Bruksslitage , några bucklor