Hans- Agne Jakobsson Bordslampa BN 26
2020-03-29
754352
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HANS-AGNE JAKOBSSON, borsdslampa BN26, AB Hans-Agne Jakobsson, Markaryd, 1900-talets andra hälft, aluminium, invändigt vitlackerad, undersidigt etikettmärkt, höjd ca 45 cm
Slitage i form av repor och missfärgningar. Ej funktionstestad.