Skålfat Japan
2020-04-06
754251
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLFAT, 2 st, Japan, 1800/1900-tal, dekor av figurscener, karaktärsmärkta, diameter 37 cm
Krackelyr