Angelica Wiik
2020-04-06
754248
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): färglitografi, figurkomposition, signerad, numrerad 84/290, bladmått ca 59x38 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram