Golvlampa Relco, Italien
2020-04-01
754136
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RELCO, golvlampa, Italien, 1970/80-tal, mässing samt förkromad metall, märkt Relco Milano, Italy, höjd ca 185, diamater ca 32 cm
Fungerar enligt uppgift, smärre slitage, dimmerfunktion