Adam Saks etsning
2020-03-29
754019
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ADAM SAKS (född 1974): Komposition, signerad och daterad Saks 2013, numrerad 23/30, färgetsning, bildmått 50x37,5 cm