Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ASTRID SYLWAN (född 1970): ´I´, signerad Astrid Sylwan, numrerad 35/35, färgetsning, bildmått 61x49,5 cm
753997
2020-03-29
Gör en kostnadsfri värdering här