Lindorm Liljefors olja på pannå
2020-03-31
753943
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Olja på pannå, insjömotiv med änder, signerad och daterad Lindorm L -63, ca 45x33 cm
Dedikation a tergo