Orientmatta
2020-03-25
753891
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik, Isfahan, ca 209x143 cm
Reducerade kortsidor/skador, slitage, ställvis hårdare