Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-03-25
753879
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv med lastfartygen Noric Wasa, signerad, olja på pannå, 38x58 cm
Gulnad