Björn Rosendal blandteknik
2020-03-31
753837
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BJÖRN ROSENDAL (1923-2016): "Klippa", Signerad samt daterad -63, blandteknik på pannå, ca 122x92 cm
oramad, slitage kring kanter