Max Walter Svanberg teckning
2020-03-30
753835
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): surrealistisk komposition, blyerts, signerad och daterad Max Walters 31, mått ca 34x27 cm