Max Walter Svanberg
2020-03-25
753826
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): (3), figurkompositioner, i trycket signerad och daterad Max Walter S., -57, bildmått ca 60x53 cm
Ej examinerade ur ram