Einar Nerman akvarell
2020-03-28
753812
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): akvarell, blomster, signerad och daterad 55, bildmåttr 35 x 45 cm.
Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.