Bordslampa 1900-talets första hälft
2020-03-28
753763
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, mässing och koppar, oktagonal fot, 1900-talts första hälft, hljd 37 cm.
Brukslitage, mindre bucklor, ej funktionstestad.