Reinhold Ljunggren färglitografi
2020-03-30
753748
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Blidösund, signerad R. Ljunggren, numrerad 303/310, färglitografi, bildmått ca 42x33 cm
Ej examinerad ur ram